CANNEX Piotr Ruchlicki
05-082 STARE BABICE  ul. Osiedlowa  96
tel. 602 138 421
cannex@interia.pl

Do bram skrzydłowych

Napędy do bram skrzydłowych

Napędy do bram skrzydłowych


Automatyka do bram skrzydłowych - niezawodne rozwiązania

W swojej ofercie posiadamy pełną ofertę automatyki do bram skrzydłowych, zarówno przydomowych - posesyjnych jak i rozwiązania przemysłowe. Stosowane przez nas rozwiązania charakteryzuja się szerokim spektrum opcji i funkcjonalności, zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Trwałość zapewniają materiały o najwyższej jakości, stosowana elektronika zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości ustawień i konfiguracji.

Przykładowe modele napędów do bram skrzydłowych

TOUSEK TURN

Poprzez samohamowne właściwości masywnej śruby napędowej ze stali szlachetnej znacznie wzrasta odporność przeciwko niedozwolonym próbom ręcznego otwarcia bramy. Elektrozamek na pozycji zamkniętej staje się zbędny.
Wszystkie materiały zastosowane w napędzie - jak aluminium lub stal nierdzewna zapewniają bezusterkową pracę przez wiele lat.
Napęd TURN współpracuje ze specjalnie w tym celu zaprojektowaną mikroprocesorową centralką sterującą. Główny nacisk przy naszych centralkach kładziemy na dziecinnie łatwą jej obsługę. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje jak np.: logikę pracy impuls/automatik, częściowe otwarcie, miękki stop i wiele wiele innych, w łatwy i oszczędzajacy czas sposób.

TOUSEK TURN

FAAC 414

FAAC 414

Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3 m (4 m z zamkiem elektromagnetycznym)

 • Najbardziej praktyczny, ekonomiczny i uniwersalny napęd do bram skrzydłowych - pasuje do każdego rodzaju słupków
• Najsilniejszy napęd w swojej klasie na rynku
• Wyposażony w siłowniki samoblokujące - nie wymaga instalowania zamków elektromagnetycznych nawet w przypadku bardzo szerokich bram

CAME AXI SAFE

AXI - skrzydła o długości do 2,5 m

Idealne rozwiązanie dla zastosowań w bramach w obiektach mieszkalnych indywidualnych i wspólnot mieszkaniowych.
System wysprzęglający dźwigniowy zabezpieczony kluczem trójkątnym, z możliwością zdalnego sterowania przy użyciu stalowego przewodu.
Uproszczone wykonanie połączeń elektrycznych dzięki obecności tylko jednego, trzyżyłowego przewodu.
Śruba ślimakowa chroniona przez dedykowaną pokrywę.
Mechaniczne ograniczniki krańcowe, regulowane, umożliwiające sterowanie ruchem.
Cichobieżny i linearny ruch dzięki zastosowaniu przekładni stożkowej.
Autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej, zgodnie z przepisami obowiązującymi w zakresie sił uderzenia.

CAME AXI SAFE

BOB 30M

BOB 30M

Nowatorski zespół przekładni FACE. Wszystkie części mechaniczne wykonane z wysokiej jakości stali. Przekładnia i gwint wewnętrzny wykonane z brązu. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza.
Niezawodny, cichy, łatwy i szybki do instalacji siłownik mechaniczny. Wyposażony w dwa mechaniczne wyłączniki krańcowe regulowane w fazie otwierania i zamykania. Dostępny w wersji na 230Vac i 24Vdc.
Ślimacznica walcowana o przekroju Ø20mm. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 230Vac.
Enkoder w wersji BOB30ME gwarantuje precyzję pracy i maksimum bezpieczeństwa użytkownika.
Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego, wyposażony w enkoder.
Enkoder gwarantuje precyzję pracy i maksimum bezpieczeństwa użytkownika. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego

Akcesoria dodatkowe

Piloty sterujące

Piloty sterujące

Posiadamy w swojej ofercie piloty sterujące oraz radioodbiorniki do wszystkich wiodących producentów automatyki bramowej na polskim rynku.

Lampy, fotokomórki

Lampy, fotokomórki

lampy ostrzegawcze, fotokomórki zabezpieczające

Pozostałe akcesoria

Centrale sterujące

Centrale sterujące do napędów bramowych, szlabanów, zapór drogowych. Sterowniki bram przemysłowych

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

parametry bramy skrzydłowej

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość