CANNEX Piotr Ruchlicki
05-082 STARE BABICE  ul. Osiedlowa  96
tel. 602 138 421
cannex@interia.pl

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe przeznaczone są dla Klientów oczekujących najwyższej jakości oraz bezawaryjnego działania. Doskonale sprawdzają się tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii dbają o bezpieczeństwo mienia poprzez odizolowanie pomieszczenia, terenu od dostępu osób niepowołanych.

Konstrukcja bram segmentowych przemysłowych

Jedną z ważniejszych zalet oferowanych przez nas bram przemysłowych jest doskonała szczelność. System trwałych uszczelnień chroni cały obwód bramy. Uszczelka przywierająca do podłoża zamontowana jest w dolnym panelu, natomiast mocowana do górnego panelu bądź nadproża uszczelnia przestrzeń pomiędzy górnym panelem, a nadprożem.

Bezfreonowa pianka poliuretanowa stanowi izolację akustyczną i termiczną, dzięki niej nie przenika ciepło ze środka, ani zimno z zewnątrz. Ponadto również dzięki piance istnieje możliwość, aby przy zamkniętej bramie zanieczyszczenia, brud, wiatr lub deszcz nie przedostawały się z zewnątrz do pomieszczenia.

Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe

Zalety bram segmentowych przemysłowych

Bramy segmentowe przemysłowe dostępne w dwóch wersjach: ręcznej oraz automatycznej. Co więcej, w zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy naszym Klientom szeroki wybór:

 • typów przetłoczeń paneli,
 • struktur paneli,
 • wariantów kolorystycznych,
 • wykończeń w postaci przeszkleń.

Bezpieczeństwo użytkowania

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą

Bramy segmentowe przemysłowe

Pozostałe rozwiązania w zakresie bram przemysłowych

Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe

Nowoczesne bramy zaprojekotowane z myślą o wymagających użytkownikach
 • Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
 • Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.
 • Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
 • Skrzynka - montaż zewnętrzny
 • Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.
 • Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.
 • Ruchomy wał - w trakcie nawijania kurtyny zmienia swoje położenie względem ściany nadproża,  zapewniając w ten sposób utrzymanie w osi prowadnic poruszającej się kurtyny.
 • Kurtyna bramy wyposażona jest w aluminiowy, wzmocniony dolny profil, który zapewnia większa sztywność.

Bramy podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne

Prosta konstrukcja - wiele mozliwości
Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów
i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.
W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną
istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej.
Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe - wizytówka luksusu
Przeszklone skrzydła bramy - wykonane z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu zapewniają wizualną lekkość konstrukcji oraz nie ograniczają dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia.
Elementy mocujące - spawane do skrzydeł zawiasy oraz elementy mocujące rolek i wózków jezdnych, stanowią mocne i stabilne połączenie poszczególnych skrzydeł bramy.
Szyna jezdna - brama zawieszona jest poprzez wózki na szynie jezdnej zamocowanej do nadproża.
Szyna prowadząca - elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydła w pionie są rolki poruszające się w osadzonej w posadzce szynie prowadzącej.
Uszczelki przymykowe - są w nie wyposażone krawędzie skrzydeł oraz krawędzie ościeżnicy.
Uszczelki szczotkowe - dolne krawędzie skrzydeł wyposażone są w uszczelki szczotkowe.

Systemy przeładunkowe

Systemy przeładunkowe

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość