CANNEX Piotr Ruchlicki
05-082 STARE BABICE  ul. Osiedlowa  96
tel. 602 138 421
cannex@interia.pl

Serwis

Części zamienne i usługi serwisowe

Części zamienne i usługi serwisowe


Części zamienne i usługi serwisowe

Świadczymy usługi montażu bram segmentowych, automatyki bramowej, szlabanów elektromechanicznych oraz hydraulicznych, doposażania systemów automatyki o dodatkowe komponenty jak urządzenia zabezpieczające (fotokomórki), sterowania (radioodbiorniki i piloty sterujace).
 
Zapewniamy serwis bram ogrodzeniowych, wymianę łożysk, wymianę listw zębatych, kółek napędowych, silników, elektroniki, pilotów sterujacych itp.
Posiadamy od ręki wiekszość typów nadajników (pilotów) do urządzeń sterujących firm z którymi współpracujemy.
 
Zapewniamy usługi stałej konserwacji urządzeń na osiedlach mieszkaniowych

Montaż bram segmentowych

Montażem bram posesyjnych oraz przemysłowych zajmujemy się od 1995 roku. Posiadamy dogłębną wiedzę w zakresie montazu i instalacji bram oraz automatyki, Nasi montażyści są w stanie sprawnie i bezbłędnie zamontować każdą bramę oraz uruchomić i zaprogramować każdy napęd dostępny na rynku.

Dodatkowo jeżeli potrzebujesz, doradzimy jak rozbudować Twoją automatykę o dodatkową funkcjonalność, np. jeżeli potrzebujesz inteigentych rozwiązań sterujących jestesmy w stanie dostarczyć i uruchomić kompleksowo takie systemy. Doposażamy systemy automatyki o dodatkowe komponenty jak urządzenia zabezpieczające (fotokomórki), sterowania (radioodbiorniki i piloty sterujace).

Montaż bram segmentowych

Montaż szlabanów i automatyki

Montaż szlabanów i automatyki

Jedną z naszych specjalności jest montaż napędów do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych a także szlabanów elektromechanicznych i hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe szkolenia specjalistyczne pozwalają nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Części zamienne do bram i automatyki

Dla swoich klientów zapewniamy pełny serwis i dostepność części zamiennych do bram segmentowych zarówno posesyjnych jak i przemysłowych. Znając model bramy jesteśmy w stanie dobrać uszkodzone lub zuzyte części zamienne.

Do napędów oraz szlabanów także oferujemy dostęp do cześci zamiennych oraz central sterujących. Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiązać Twój problem z uszkodzonym urządzeniem.

Części zamienne do bram i automatyki

Części zamienne i podzespoły

Części do bram

Części do bram

Części zamienne do bram segmentowych posesyjnych oraz przemysłowych

Sprężyny, rolki, linki

sprężyny, rolki, napinacze

Sprężyny napinające, rolki prowadzące, linki, zawiasy, profile gumowe i uszczelki

Centrale i akcesoria

Centrale i akcesoria

Centrale sterujące do napędów bramowych, szlabanów, zapór drogowych. Sterowniki bram przemysłowych

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość